About Me 2018-05-13T19:31:18+00:00

Jesteś obrazem
Tylko obrazem, zatrzymanym w czasie

 Nie pamiętam jak wygląda standardowe kąpielisko, galeria handlowa, ani jak pachnie las po deszczu. Pamiętam za to doskonale, w jakich butach występował kolejno Joakim Brodén, wiem jak szybko rośnie broda Zakka Wylde’a i kiedy Nergal nałożył sobie nierówno make-up.
Gdybym mieszkała w Szwecji, zapewne od dwudziestu lat byłabym na rencie z powodu uzależnienia od metalu. Przyjaciele mówią o mnie czule „fucking metal fighter”, bo zaliczam po 20 koncertów w miesiącu, czasem dwa, a nawet trzy dziennie i prędzej pójdę bez majtek na procesję Bożego Ciała, niż założę stopery w fosie.

PRACA

Fotograf, własna rubryka

Fotograf, Redaktor

Fotograf, Redaktor

Fotograf, Project Manager

SOCIAL MEDIA

KONTAKT

Mobile: +48 502 404 463

Web: Romana Makówka Photography

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.